Hakkımızda

Hakkımızda bilgi almak isteyenler için nakliyat sitemizin incelenmesi önerilir. Nakliyatta deneyim kadar, bilgi sahibi olmak ta önem taşır. Firmamız uzun yıllar nakliyat sektöründe hizmet veren taşıma şirketlerinin başında gelir. Her eşyanın farklı şekillerde taşınması, onların hasar almaması için son derece önem taşır.

Firmamız beyaz eşya, elektronik eşya ve mobilya nakliyatında önerilen isimlerin başında gelir. Eşyaların doğru tekniklerle taşınması için her türlü bilgiye sahip olan elemanlarımız, mobilya demonte ve monte işlerini de ustalıkla yaparlar. Beyaz eşyaların da teknik usullere uygun şekilde demonte edilmesi ve taşınma sonrasında doğru yöntemlerle monte edilmesi gerekir. Power Nakliyat, bu konuda kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir.

Güvenli Gaziantep Nakliyat

Güvenli nakliyat konusunda bilgi almak isteyenler için önerilen, hakkımızda yazılanların okunmasıdır. Taşımacılıkta kurumsal yaklaşımlara sahip olan işletmemiz, eşyaları dayanıklı koliler içerisinde sararak taşırlar. Eşyaların nakliye esnasında hasar almaması için yeni koli kullanımı önem taşır. Firmamız cam, porselen gibi kolay kırılabilecek eşyaları dayanıklı malzemeler içerisinde taşır. Bu sayede eşyaların hasar almadan nakliyesi söz konusu olacaktır. Firmamız kamyonları düzenli olarak bakımları yapılmış olan araçlardır.

Süspansiyon bakımları düzenli olarak yapılarak, araç içi sarsıntı en aza inecektir. Bu sayede eşyaların sarsılmadan ilgili yaşam alanına güvenli şekilde nakliyesi sağlanır. Deneyimli olan işletmemiz, her eşyayı en kısa sürede ve rahatlıkla taşır. Eşyaların taşınmasında bazı özel araç ve gereçlere de ihtiyaç bulunur. Bu araçların başında gelen, asansörlü taşıma sistemleridir. Asansörlü taşıma sistemleri merdivenleri ile en yüksek katlardan hızlı ve rahat şekilde eşya nakliyesi sağlar.

Sigortalı Gaziantep Nakliyat Hizmeti

Sigortalı nakliyat hizmeti hakkında bilgi almak isteyenler hakkımızda yazılanları okumalıdır. Firmamız, taşımacılıkta her türlü önlemi nakliyat öncesinde almış olsa da risk faktörünü tam olarak yok edemez. Bu nedenle, eşya nakliyatında önceden yapılacak sigorta işlemi olabilecek en ufak bir hasarı teminat altına alacak yaklaşımların başında gelir. Power Nakliyat, eşya taşımacılığı öncesinde her eşyayı değerinde sigortalar. Huzurlu taşımacılık hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.